Kazançlı İş Fikirleri, Etkili İş Kurma Teknikleri – Bayilik Veren Firmalar

Yeşil Kundura Bayilik Bedeli ve Şartları

30.01.2019
170
Yeşil Kundura Bayilik Bedeli ve Şartları

Türk ayakkabı sektörü için öncü adımlar atan Yeşil Kundura bayilik veren firmalar arasında en köklü ve sektöründe birçok ilke imza atmış bir firmadır.

Geçmişten Gelen Tecrübe

Yeşil Kardeşler tarafından 1948 yılında açılan ilk mağazası ile temelleri atılan Yeşil Kundura kaliteli, tiziz ve müşteri odaklı çalışmaları ile 1960 yılında fabrikasyon üretime başladı. 1980’li yıllarda oluşturmaya başladığı bayi zincirine günümüzde de başarı ile devam eden Yeşil Kundura dünya çapında ünlü markalar ile de çalışmaya başladı.

Önde Gelen Ayakkabı Markaları

Dünya’nın önde gelen ayakkabı markaları için üretim ve pazarlama anlaşmaları da imzalayan Yeşil Kundura, Puma, Bates, Woly, Caterpillar, Wolverine, Harley-Davidson, Twigy, Hummel, Sebago, Hush Pusppies, Merrel gibi markalar ile sektördeki başarılı çalışmalarına devam ediyor.

Sektörel İlklerin Başarılı Markası

İlk iş güvenliği botu üretimi, ilk fabrikasyon ayakkabı ve bot üretimi, ilk askeri bot üretimi ve ihracatı, ilk çelik burunlu (steel toe) bot ve ayakkabı üretimi gibi ilklere imza atan Yeşil Kundura aynı zamanda ülkemizde yabancı markaların lisanslı üretimi, Türkiye’nin konsept ve zincir mağazası olma ilklerini de eline bulunduruyor. Franchise veren firmalar içinde marka değeri yüksek olan ve marka bilinirliği ile müşterilerine kendini kanıtlamış bir firma olan Yeşil Kundura en kârlı iş fikirleri arasında yatırımcı iş ortaklarını bekliyor. Ayakkabı sektöründeki üretim ve satış başarılarına ek olarak Türkiye Ayakkabıcılar Sanayi Derneği (TASD) ve Türkiye Ayakkabı Sektörü Araştırma Geliştirme ve Eğitim Vakfı’nın (TASEV) kurucu üyelerinden biri olan Yeşil Kundura sektörel bazda her türlü hizmet ve desteği vermeye hazır.

Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı

Sektörel bazda gerçekleştirdiği birçok ilke imza atan, Dünya’nın en ünlü ve kaliteli markaları ile çalışan Yeşil Kundura bu başarısını kurulduğu ilk günden beri gözettiği müşteri odaklı hizmet ve müşteri memnuniyetine borçlu. Kadın, erkek ve çocuk ayakkabısı çeşitleri ile müşterilerine hizmet veren Yeşil Kundura aynı zamanda ayakkabı bakım ürünleri, erkek çorap, çanta ve cüzdan çeşitleri ile de başarılı satış rakamları elde ediyor.

Teknoloji ve Ustalık

70 yıllık ustalık ile sektörel gelişme ve teknolojilerin üretimde ve hizmette tek bir potada eritilmesi sonucu ortaya çıkan ürün ve hizmetler sektörde rakipsiz bir konuma getiriyor markayı. Türkiye, Avrupa, Asya ve Amerika’daki güçlü yapısı ile emin adımlarla yolun devam eden Yeşil Kundura üretimde Türkiye’nin kalitesini tüm Dünya’ya kanıtlıyor.

Yeşil Kundura Bayilik Şartları

  • Bayilik istenen bölgenin uygunluğu.
  • Bölgedeki mevcut bayi sayısı ve şehrin kapasitesi.
  • Mağazanın yeri ve satış potansiyeli müşteri ve hedef kitle profilinini marka için uygunluğu önemli şartların başında gelmektedir.
  • Bayilik verilecek kişinin ticarsi sicilinin temiz olması.
  • Bayilik verilecek mağazanın en az 60 m2’lik bir alana sahip olması.
  • Ana caddeler, yaya trafiğinin çok olduğu yerler ve AVM’ler bayilik verilmek için uygun yerler olarak belirkenmiştir.
  • Ortalama 150.000 $ civarında bir yatırım bedeli gerekmektedir.

Bu kriterleri büyük bir titizlikle inceleyen ve analiz eden, toptan satış departmanı franchising verilip verilmemesi konusunda profesyonel hizmet anlayışı ile çalışıyor ve bu şartları yerine getiren yatırımcılar ile masaya oturup karlı bir iş anlaşması yoluna gidiyor.

Yeşil Kundura Bayilik Süreci

Yaklaşık olarak 150.000 $ tutarında bir yatırım gerektiren Yeşil Kundura bayiliği için, şirket yetkilileri ile yapılacak olan görüşmeler neticesinde mağazanın özelliklerine göre ayrıntılı yatırım analizi yapılarak, kâr marjı, reklam katılım ücreti, gelirden verilecek pay, diğer finansal hususlar ve marka bilinci ile ilgili konular görüşüldükten sonra, anahtar  teslimi proje hazırlanarak bayinin işlerliği sağlanmaktadır. Yeşil Kundura mağazaları her yaş grubuna ve her zevke hitap eden ürünleri ile başarılı ve giderek artan bir satış grafiğine sahip.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com