Kazançlı Fikirler

Yurtiçi Kargo Bayilik Bedeli ve Şartları

16.11.2018
657
Yurtiçi Kargo Bayilik Bedeli ve Şartları

Arıkanlı Holding tarafından 1982 senesinde kuruldu. Türkiye’nin lider kargo şirketi olarak faaliyetlerini hızlı ve daima güvenlilik ilkesinden ödün vermeksizin yürütmektedir. Alanında çalışan 3000 personeli ve Türkiye’deki 750’nin üzerindeki franchising bayisiyle hizmetlerine kaldığı yerden devam ederek taşıma ve nakliyatçılık sektörünün tercih edilmede önde gelen şirketi olmayı sürdürmektedir.

Bu da her anlamda fark yaratan en temel özellikleri olarak karşımıza çıkmaya devam eder. Tümüyle ortada duran bu nitelikler de gerçekten de farkını ortaya koymaya devam etmesi adına her anlamda kaliteli ve sıra dışı yaklaşımları oluşturur.

Bayilik Şartı

Yurtiçi Kargo bayisi olmak için öncelikle referans verebilmeniz öncelikli koşulu oluşturmaktadır. Bunun yanı sıra bayilik şartı olarak müşteri memnuniyetini azami seviyede gerçekleştirme ve işini yakından takip edebilme, organizasyon ve takım çalışması yönlerini geliştirmiş olması yine aranan şartlar arasında gelmeye devam eder.

Bütünüyle ortada duran bu nitelikler ışığında da her anlamda bayiliklerin taşıdığı tüm bu olanaklar bir arada tutulmuş olur.

Bayilik Bedeli

Yurtiçi Kargo ülkemizin köklü kargo şirketi olarak hizmet vermektedir. Bayilik açmak isteyenlerin franchise bedeli + kdv ile birlikte 250 bin minimum maliyeti bayilik veren firmalar ve fiyatları gözden çıkarması istenmektedir. Bunun yanı sıra bayilik açacakların her açıdan güvenilir ve adli sicil bakımından temiz olma şartı aranmaktadır. Bu da söz konusu özellikleri açısından değerlendirilecek olunursa her anlamda fark yaratan özellikleri sunmaya devam eder.

Bayilik Desteği

Bayiliklerde lojistik, satın alma ve insan kaynakları operasyonel hizmet desteklerinin tamamı verilmektedir. İnsan kaynakları operasyonel desteğinin bir parçasını oluşturan personel seçme ve yerleştirme işlemleri de yine genel merkezce verilmekte ve eğitimler de alanında uzman kadro tarafından verilecektir.

Bu desteklerin yanı sıra ulusal televizyon kanallarında ve basın yayın organlarında her türlü dijital reklamcılım ve pazarlama desteği de verilen desteklerin arasında gelmeye devam eder. Bütünüyle ortada duran bu yaklaşımlar baz alındığı zaman da her anlamda fark yaratmaya devam eden yaklaşımının olduğunu kesinlikle söylemek doğru olacaktır.

Neden Yurtiçi Kargo?

Burada anlatılanların dışında neden tercihinizi Yurtiçi Kargodan yapmanız gerektiği üzerinde de durmamız gerekir. Yurtiçi Kargo dünya çapında en büyük nakliyat ve taşımacılık şirketi olma özelliği gösteren FIATA üyesidir. Aynı zamanda ülkemizde 750’nin üstünde şubesi, üç bin çalışanı ve yirmiye yakın bölge müdürlükleri ve de 1000 aktarma merkezleriyle gerçekten de ülkemizin köklü şirketi olma özelliği taşımaktadır.

İşte bütünüyle bu özellikleri açısından her anlamda tercih edilme açısından ilk sıralarda gelmeye devam etmektedir. Bu da söz konusu kargo şirketinin her açıdan farkını ortaya koymaya devam eden sıra dışı bir yaklaşım özelliği göstermesi adına son derece önemli bir konuyu meydana getirmektedir. Bu da her açıdan işin diğer bir boyutunu resmetmesi adına gerçekten de ayrıca üzerinde durulması gereken bir noktadır.

Öte yandan 1982 yılından bu yana iş fikirleri taşımacılık anlamında Arıkanlı Holding çatısı altında hizmet vermeye devam etmesi yönünden de ülkemizin kargoculuk adına ve dijitalleşme yolunda öncüleri olmayı başardı.

Yurtiçi Kargo İletişim

Yurtiçi Kargonun genel merkezi Eskibüyükdere cd, Ayaz Ağa yolu, Kargo Plaza No : 19 Maslak-Sarıyer/İstanbul

Yurtiçi Kargo genel müdürlük 0212 365 23 65 numarasından her anlamda iletişim kurmanız mümkün olmaktadır.

Yine iletişim yollarından bir diğeri olarak pazar günleri hariç haftanın altı günü 08.00-20.00 saatleri arasında hizmet vermeye devam eden 444 99 99 numaradan da kargonuzun takibatı hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.


Copyright © 2018 - Kazanclifikirler.com